+421 905 320 974 milkfrig@gmail.com

Záručný a pozáručný servis

Servis je jedna z najdôležitejsích služieb, ktoré poskytujeme k nemu mimoriadne zodpovedne.

Je veľmi dôležitá a užitočná služba, ktorú treba vykonávať, aj napriek tomu, že klimatizáciu často nepoužívate. Pravidelný servis klimatizácií je predpokladom pre ich bezporuchové efektívne fungovanie na dlhú životnosť.

Čistenie vašej klimatizačnej jednotky umožňuje jej efektívnejšie fungovanie. Keď sa vzduchové filtre upchajú alebo znečistia, je to prekážka pre normálny prietok vzduchu je narušený, a vaša klimatizačná jednotka pracuje viac ako by mala. Okrem toho, keď  výparník pokrýva prach alebo nečistoty , je znížená jej schopnosť absorbovať teplo – odovzdávať chlad čo ďalej znižuje účinnosť a schopnosť chladiť váš domov alebo kanceláriu.

Ak necháte klimatizáciu bežať v špinavom stave, nakoniec to povedie k väčším problémom a úplnému zlyhaniu. Keďže vaša klimatizačná jednotka zhromažďuje viac prachu a nečistôt, čistenie bude oveľa ťažšie. Okrem toho je vaša jednotka náchylná k prehrievaniu, pretože výparník nedokáže efektívne odvádzať teplo. Okrem toho je vaša jednotka z dôvodu slabého prúdenia vzduchu náchylná k hromadenia ľadu.

Vaša klimatizačná jednotka robí viac, než len chladí váš domov. Zohráva dôležitú úlohu pri udržiavaní cirkulácie vzduchu v domácnosti čistom a zdravom stave. Znečistená jednotka poskytuje vhodné miesto na rozmnožovanie plesní, húb, baktérií a choroboplodných zárodkov. Keď zapnete jednotku, tieto častice sa uvoľňujú do miestnosti a kontaminujú vzduch, vystavujú vás a vašu rodinu rôznym respiračným infekciám a spúšťajú astmatické záchvaty. Udržiavanie a čistenie klimatizačnej jednotky má veľa výhod.

Vyššie uvedené sú len niektoré z hlavných dôvodov, prečo by ste mali zvážiť osloviť profesionálnu klimatizačnú spoločnosť, prekontrolovať a vyčistiť klimatizačnú jednotku každých dvanásť mesiacov.

Servis vykonávame vždy v mesiacoch január, február, marec, apríl. Tak aby bolo zariadenie plne pripravené na klimatizačnú sezónu. Pri malých klimatizáciách sa doporučujeme servis vykonávať minimálne 1 krát za rok. Pri väčších zariadeniach je potrebné servis vykonávať aspoň 2 krát do roka (jar / jeseň). Rovnako pri klimatizáciách ktoré sú využívané aj na klimatizačnú sezónu a na vykurovaciu sezónu.

Vykonávame údržbu aj na nami nedodaných a nenamontovaných zariadeniach. Preto v prípade potreby nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle: +421 905  320 974

Služby

Čo ponúkame